The Bergsten Timber Team

The Bergsten Timber Team possess a unique combination of skills and many years of experience

Because our organization is small and flexible, we can provide our customers with individual service and solutions that are carefully adjusted to meet specific needs and wishes.

bergsten Timber Denmark

Carsten Thomsen

img

Salg, indkøb

Tlf.: +45 56 63 00 17
Mob.: +45 61 51 77 17
carsten@bergstentimber.dk

Lars Ipsen

img

Salg, indkøb

Tlf.: +45 56 63 00 17
Mob.: +45 24 41 59 84
lars@bergstentimber.dk

Karina Rasmussen

img

Administration og bogholderi

Tlf.: +45 56 63 00 17
Mob.: +45 29 60 90 31
karina@bergstentimber.dk

Eva Mouritzen

img

Administration

Tlf.: +45 56 63 00 17
eva@bergstentimber.dk

Jens Hansen

img

Indkøb, salg og logistik

Tlf.: +45 56 63 00 17
Mob.: +45 29 60 90 42
Jens@bergstentimber.dk

Laila Smedegaard

img

Salgs- og indkøbs-
koordinator

Tlf.: +45 56 63 00 17
Mob.: +45 20 16 12 27
laila@bergstentimber.dk

Kim E. Vestergaard

img

salg , indkøb

Tlf.: +45 56 63 00 17
Mob.: +45 21 95 61 71
kim@bergstentimber.dk

Jakob Thomhav Gøtke

img

Transportansvarlig

Tlf.: +45 56 56 00 17
Mob.: +45 71 40 33 22
jakob@bergstentimber.dk

Christian Lyng

img

Salgs- og projektkonsulent

Tlf.: +45 56 56 00 17
Mob.: +45 21 95 06 35
christian@bergstentimber.dk

Morten Bergsten

img

Salg, indkøb og ledelse

Tlf.: +45 56 63 00 17
Mob.: +45 28 10 00 17
morten@bergstentimber.dk

Jan Warming

img

Arkitekt- & Projektkonsulent

Mob.: +45 81 40 33 78
jan@bergstentimber.dk

Bergsten Timber Russia

Helen Palnikova

img

Administration

Tlf.: +7 905 873 20 00
helen@bergstentimber.dk

Alexander Stepukhin

img

Salg, indkøb og logistik

Tlf.: +7 921 720 53 20
alexander@bergstentimber.dk

Andre kontaktoplysninger i rusland

Tlf.: +7 8182 65 53 60 / +7 8182 65 53 90
Fax: +7 8182 65 53 60 / +7 8182 65 53 90